Świetlica » Aktualności » 2019/2020 » 3. Edycja The Voice Of School – wyniki szkolnego świetlicowego konkursu muzycznego.

25 lutego br. jedna z sal lekcyjnych w naszej szkole wypełniła się po brzegi. To trzecia edycja świetlicowego konkursu The Voice Of School przyciągnęła tłumnie małych artystów z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Nr 2 w Legionowie. Z roku na rok konkurs wokalny organizowany przez wychowawców świetlicy cieszy się coraz większym zainteresowaniem. W tegorocznej edycji wzięło udział 23 solistów oraz 10 zespołów wokalnych. Uczniowie klas 0-III oceniani byli m.in. za dobór repertuaru, poprawność językową oraz ogólny wyraz artystyczny. Ich zmagania oglądało Jury w składzie: p. Beata Skoczylas, p. Afrodyta Zembrzuska i p. Katarzyna Ziemiecka. Poziom występów uczestników The Voice of School był bardzo wyrównany, co sprawiło, że komisja konkursowa stanęła przed nie lada wyzwaniem, by ocenić młodych artystów. Przedstawiamy wyniki 3. edycji The Voice Of School:

W kategorii Soliści:

I miejsce: Liwia Syperek kl. IIId „Mama ostrzegała”
II miejsce ex aequo: Agata Krupko kl. Ia „Co mi Panie dasz”
Klara Zielińska kl. IIa „Obiecuję”
III miejsce ex aequo: Andrea Paszkiewicz kl. Ia „Laleczka z saskiej porcelany”
Julian Piszek kl. IIIb „Góry do góry”

W kategorii Zespoły:

I miejsce: Hania Usarkiewicz i Alicja Żochowska kl. IIId „Nic tu po mnie”
II miejsce: Hania Hetmańska i Ania Marciniak kl. Ia „Dżungla”
III miejsce: Błażej i Dominik Dąbek – zespół MŁODE DĘBY kl. Ic „Początek”

***Już za kilka dni odbędzie się uroczyste wręczenie nagród, o terminie poinformujemy wychowawców klas oraz rodziców.

Wszystkim Uczestnikom serdecznie GRATULUJEMY!

Koordynatorzy konkursu -
nauczyciele świetlicy szkolnej ZSP nr 2.

Karta zgłoszenia dziecka do świetlicy 2019-2020

ZESPÓŁ NAUCZYCIELI ŚWIETLICY SZKOLNEJ:

p. Skoczylas Beata – kierownik świetlicy

p. Gołębiewska Andżelika