Przedszkole » Grupy przedszkolne » "Bursztynki"

"Bursztynki"

nauczycielki: mgr Iwona Jasińska

mgr Ewa Stojak

pracownik obsługi - Marzena Aleksandrowicz

Jesteśmy bardzo weseli i rozbrykani, przedszkole to nasz drugi dom. Bardzo lubimy razem spędzać czas, bawić się, budować, chętnie śpiewamy piosenki, tańczymy oraz bierzemy udział w zabawach. W czasie przeznaczonym na zabawę jesteśmy konstruktorami, kierowcami, badaczami świata i pilotami. Lubimy też malować  i wycinać. Gdy czasem jest nam smutno, zawsze możemy się przytulić do naszej cioci. Wszyscy przychodzimy do naszej sali uśmiechnięci i w dobrych humorach, a to dlatego, by nasz każdy dzień w przedszkolu był radosny i wyjątkowy.

W naszej grupie nigdy się nie nudzimy i codziennie spędzamy ciekawie czas.

Zgodnie z Rekomendacją Ministra Edukacji Narodowej
w zakresie profilaktyki zdrowotnej w związku z pojawiającymi się w niektórych krajach przypadkami zachorowań na koronawirusa

Rodzicu! Nie przysyłaj przeziębionego i chorego dziecka do przedszkola.

Rodzicu! Jeżeli dziecko wróciło z terenów występowania koronawirusa i ma objawy grypopodobne, bezzwłocznie powiadom najbliższą stację sanitarno- epidemiologiczną, zgłoś  się do oddziału zakaźnego lub oddziału obserwacyjno-zakaźnego.

Rodzicu dziecka do 8. roku życia! Jeżeli w przypadku nieprzewidzianego zamknięcia żłobka, przedszkola lub szkoły, należy się rodzicowi zasiłek opiekuńczy(art. 32 ust. 1 lit. a Ustawy z dnia 25 czerwca 1999 o świadczeniach pieniężnych z ubezpieczenia społecznego w razie choroby lub macierzyństwa, Dz.U 2017, poz.1368)

"Bezpieczeństwo dzieci - 10 rad policjanta"

Dyrektor ZSP2 w Legionowie informuje, iż od stycznia 2019 roku zmianie ulegają rachunki bankowe ZSP2.
PRZEDSZKOLE NR 2
Budżet (wpłaty za przedszkole - zarówno pobyt jak i żywienie; wpłaty za przygotowanie posiłków w stołówce szkolnej-nauczyciele):