Przedszkole » Aktualności » Aktualności 2021/2022 » Organizacja dyżuru wakacyjnego w przedszkolach w 2022 roku

Organizacja dyżuru wakacyjnego w przedszkolach w 2022 roku

Sanowni Państwo,

W związku z zakończonym etapem potwierdzania zapisów na dyżur wakacyjny i liczbą wolnych miejsc w placówkach informujemy, że od 31 maja br. rodzice dzieci niezakwalifikowanych i dzieci, które nie brały udziału w zapisach na dyżur wakacyjny będą mogli zapisać swoje dziecko na wolne miejsce.

Dyżur wakacyjny - zapisy uzupełniające

Dyżur wakacyjny w roku szkolnym 2021/2022 -  pobierz plik w formacie .pdf (81,7 kb)

Harmonogram zapisów na dyżury wakacyjne w przedszkolach w 2022r. -  pobierz plik w formacie .pdf (57,5 kb)