Znajdujesz się w:
Przedszkole » Aktualności » 2019/2020 » Dzień Uśmiechu w Bąbelkach

Dzień Uśmiechu w Bąbelkach

Uśmiech w każdym człowieku wywołuje radość, a radość to jedna z emocji pozytywnych, która towarzyszy nam w życiu. Dzieci przedszkolne dopiero poznają różne emocje, więc Światowy Dzień Uśmiechu obchodzony w pierwszy piątek października był do tego doskonałą okazją.

Od samego rana, w grupie Bąbelki, było słychać śmiechy dzieci, bowiem każda czynność w przedszkolu tego dnia była związana z uśmiechem. Były śmieszne zabawy, przebieranki i ordery uśmiechu. Nie zabrakło również wspólnego uśmiechniętego zdjęcia.

J. Grzonkowska, O. Skłodowska

Zgodnie z Rekomendacją Ministra Edukacji Narodowej
w zakresie profilaktyki zdrowotnej w związku z pojawiającymi się w niektórych krajach przypadkami zachorowań na koronawirusa

Rodzicu! Nie przysyłaj przeziębionego i chorego dziecka do przedszkola.

Rodzicu! Jeżeli dziecko wróciło z terenów występowania koronawirusa i ma objawy grypopodobne, bezzwłocznie powiadom najbliższą stację sanitarno- epidemiologiczną, zgłoś  się do oddziału zakaźnego lub oddziału obserwacyjno-zakaźnego.

Rodzicu dziecka do 8. roku życia! Jeżeli w przypadku nieprzewidzianego zamknięcia żłobka, przedszkola lub szkoły, należy się rodzicowi zasiłek opiekuńczy(art. 32 ust. 1 lit. a Ustawy z dnia 25 czerwca 1999 o świadczeniach pieniężnych z ubezpieczenia społecznego w razie choroby lub macierzyństwa, Dz.U 2017, poz.1368)

 

"Bezpieczeństwo dzieci - 10 rad policjanta"

Dyrektor ZSP2 w Legionowie informuje, iż od stycznia 2019 roku zmianie ulegają rachunki bankowe ZSP2.
PRZEDSZKOLE NR 2
Budżet (wpłaty za przedszkole - zarówno pobyt jak i żywienie; wpłaty za przygotowanie posiłków w stołówce szkolnej-nauczyciele):
35 1090 1841 0000 0001 4149 6249
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2
Wydzielony Rachunek Dochodów (wpłaty za obiady w stołówce szkolnej):
80 1090 1841 0000 0001 4149 6312