Przedszkole » Aktualności » 2015-2016 » Warsztaty teatralne zakończone miniaturą w wykonaniu dzieci

Warsztaty teatralne zakończone miniaturą w wykonaniu dzieci

"Przez zabawę kształciliśmy swój głos i poprawialiśmy dykcję. Wszystkim zajęciom towarzyszyły znane bajki i baśnie, na bazie których pracowaliśmy nad ruchem scenicznym i rozwijaniem wyobraźni. Warsztaty zakończyły się krótkim przedstawieniem, do którego dzieci same wykonały scenografię i ułożyły wierszyki. Krótka scenka miała podkreślić rolę przyjaźni i skutki złego odżywiania, które również były jednym z tematów naszych zajęć. Nasze spotkania zakończyliśmy z obopólnym zadowoleniem i pamiątkowymi dyplomami z podziękowaniami za uczestnictwo w warsztatach. Oczywiście mam nadzieję, że uda mi się jeszcze spotkać z podopiecznymi przedszkola w nowym roku szkolnym, aby kontynuować naszą wspólną przygodę z teatrem."

prowadząca warsztaty, manager projektów - Martyna Popławska

"Bezpieczeństwo dzieci - 10 rad policjanta"

Dyrektor ZSP2 w Legionowie informuje, iż od stycznia 2019 roku zmianie ulegają rachunki bankowe ZSP2.
PRZEDSZKOLE NR 2
Budżet (wpłaty za przedszkole - zarówno pobyt jak i żywienie; wpłaty za przygotowanie posiłków w stołówce szkolnej-nauczyciele):