Znajdujesz się w:
Przedszkole » Aktualności » 2013-2014 » I Olimpiada Sportowa Przedszkolaków

I Olimpiada Sportowa Przedszkolaków

W poniedziałek 9 czerwca na boisku szkolnym odbyła się I Olimpiada Sportowa Przedszkolaków zorganizowana dla najstarszych  dzieci z naszego przedszkola Perełek i Bursztynków. Wielkie emocje nie opuszczały zawodników, rodziców i organizatorów.

W Olimpiadzie uczestniczyły dzieci , łącznie osiem drużyn wraz z kapitanami grup , którymi były mamy  Paulinki-Pani Ania,Aleksa- Pani Monika,Kasi- Pani Joanna  oraz wujek  Szymona Pan Łukasz. Zawodnicy startowali w starannie dobranych konkurencjach zawierających ćwiczenia stymulujące równomierny rozwój dziecka. Aby zachować wszelkie reguły olimpijskie zawody rozpoczęto ceremonią wprowadzenia drużyn. Oficjalnego otwarcia dokonała Pani Dyrektor Dorota Kuchta uroczystym przecięciem wstęgi życząc zawodnikom „sportowej rywalizacji w duchu fair play”. Przy ogromnym aplauzie kolegów z drużyn i licznie zgromadzonych sympatyków sportu zawodnicy zmagali się w dyscyplinach biegowych, rzutowych i rekreacyjnych.

Serdeczne podziękowania dla osób pomocnych w zorganizowaniu naszej Olimpiady i uczestników Olimpiady za kapitalną atmosferę, ducha sportowej rywalizacji i fantastyczną oprawę imprezy. Do zobaczenia za rok! Brawo, brawo dla wszystkich….

Katarzyna Olszewska

"Bezpieczeństwo dzieci - 10 rad policjanta"

Dyrektor ZSP2 w Legionowie informuje, iż od stycznia 2019 roku zmianie ulegają rachunki bankowe ZSP2.
PRZEDSZKOLE NR 2
Budżet (wpłaty za przedszkole - zarówno pobyt jak i żywienie; wpłaty za przygotowanie posiłków w stołówce szkolnej-nauczyciele):
35 1090 1841 0000 0001 4149 6249
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2
Wydzielony Rachunek Dochodów (wpłaty za obiady w stołówce szkolnej):
80 1090 1841 0000 0001 4149 6312