Przedszkole » Aktualności » 2013-2014

2013-2014

Sałatka owocowa - zielone, żółte, pomarańczowe, czerwone... smakujemy owoce - 3 czerwca

sobota, 21 czerwca 2014
 "Nie lubię" zazwyczaj słyszymy, choć możliwe, że nie znają lub nie pamiętają smaku owocu. Dzięki "poważnej i dorosłej" czynności wykonania deseru dla innych i dla siebie stworzyłyśmy okazję do mimowolnego smakowania owoców.
Legionowski bieg przedszkolaków

poniedziałek, 9 czerwca 2014
Jak co roku  nasze cudowne przedszkolaki nie zawiodły i 1 czerwca reprezentowały przedszkole w biegach. Dzieci startowały w dwóch kategoriach: bieg sztafetowy 4 X 50 m oraz bieg indywidualny na 100 m. W biegu wystartowały również nauczyciele wychowania przedszkolnego.
I Olimpiada Sportowa Przedszkolaków

poniedziałek, 9 czerwca 2014
W poniedziałek 9 czerwca na boisku szkolnym odbyła się I Olimpiada Sportowa Przedszkolaków zorganizowana dla najstarszych  dzieci z naszego przedszkola Perełek i Bursztynków. Wielkie emocje nie opuszczały zawodników, rodziców i organizatorów.
Prace w ogródku

poniedziałek, 9 czerwca 2014
Perełki i Bursztynki zajęły się obsadzaniem przedszkolnych  rabatek. Mamy również ogródek ziołowy założony przez Bursztynki i Panią Monikę-mamę Aleksa. więcej

W paski, ciapki i centki - z mamą Stasia robimy zwierzęta - 23 maja