Znajdujesz się w:
Przedszkole » Aktualności » 2012-2013 » Funkcjonariusze Centrum Szkolenia Policji w przedszkolu

Funkcjonariusze Centrum Szkolenia Policji w przedszkolu

 Wszyscy dorośli, działając w najlepszej wierze, starają się dbać o bezpieczeństwo najmłodszych. Podejmujemy różnorodne działania, które sprawiają, że otoczenie małego człowieka staje się dla niego "oswojone" i przyjazne.

Dzieci w wieku przedszkolnym nie uczestniczą jeszcze samodzielnie w ruchu drogowym. Poznawanie podstawowych zasad zachowania w ruchu drogowym oraz orientacja w bezpiecznym poruszaniu się po drogach zawarta jest w "Podstawie programowej wychowania przedszkolnego...". W ramach realizacji tych treści 25 czerwca przedszkolaki spotkały się z funkcjonariuszami Zakładu Ruchu Drogowego CSP w Legionowie. byli to podkom. Robert Kuchar, mł. asp. Michał Gemza oraz mł. asp. Janusz Kozłowski. Panowie byli profesjonalnie wyposażeni w tablice graficzne, ilustrujące sytuacje drogowe. W jasny i zrozumiały dla dzieci sposób poprowadzili pogadankę o bezpiecznym zachowaniu na ulicy. Na zakończenie obdarowali słuchaczy odblaskami na ubrania oraz lizakami. Serdecznie dziękujemy!

 


"Bezpieczeństwo dzieci - 10 rad policjanta"

Dyrektor ZSP2 w Legionowie informuje, iż od stycznia 2019 roku zmianie ulegają rachunki bankowe ZSP2.
PRZEDSZKOLE NR 2
Budżet (wpłaty za przedszkole - zarówno pobyt jak i żywienie; wpłaty za przygotowanie posiłków w stołówce szkolnej-nauczyciele):
35 1090 1841 0000 0001 4149 6249
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2
Wydzielony Rachunek Dochodów (wpłaty za obiady w stołówce szkolnej):
80 1090 1841 0000 0001 4149 6312