Gimnazjum » Sklepik szkolny » Uczymy innych o zasadach zdrowego żywienia

Uczymy innych o zasadach zdrowego żywienia

Dnia 10 maja wraz z panią Szydziak udaliśmy się do przedszkola, aby opowiedzieć dzieciakom co nieco o zdrowym trybie życia i odżywianiu. Na początku naszej lekcji pani Szydziak zadała bursztynkom parę pytań na temat zdrowego odżywiania. Na wszystkie pytania przedszkolaki bardzo ochoczo odpowiadały i znały różne zagadnienia związane ze zdrowym trybem życia. Po krótkim wstępie wszyscy usiedliśmy w kółku i gimnazjaliści ze sklepiku przedstawiali plakaty, które przygotowali na temat zdrowego odżywiania. Podczas prezentowania prac zadawaliśmy pytania przedszkolakom właśnie na tematy związane z naszymi plakatami i krótko z nimi o tych zagadnieniach rozmawialiśmy. Po naszej prezentacji rozdaliśmy bursztynkom ulotki na temat zdrowego trybu życia i książeczki z smacznymi przepisami. Przed wyjściem była degustacja świeżo wyciskanego soku z jabłek i marchewek, który sprzedajemy w sklepiku. Dzieciakom podobała się nasza lekcja. Mamy nadzieję, że zapamiętają ją na długo.

Uczennica klasy 1A

Nowe numery rachunków bankowych ZSP2 od stycznia 2019 roku

wtorek, 11 czerwca 2019

Główny księgowy ZSP2 w Legionowie informuje, iż od stycznia 2019 roku zmianie ulegają rachunki bankowe ZSP2.

Budżet (wpłaty za duplikaty legitymacji, duplikaty świadectw, wpłaty za przedszkole - zarówno pobyt jak i żywienie; wpłaty za przygotowanie posiłków w stołówce szkolnej-nauczyciele):

Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych (spłaty pożyczek z ZFŚS):

Główny księgowy

Monika Pietrak

DYSLEKSCJA

sobota, 16 marca 2019
Ogarnij Inżynierię

czwartek, 8 listopada 2018
We wrześniu nasza szkoła przystąpiła do projektu “Ogarnij Inżynierię” realizowanego przez Fundację Katalyst Engineering. Jest to bezpłatny, innowacyjny program edukacyjny, który łączy inżynierię, technologię druku 3D z wiedzą z przyrody, matematyki, informatyki i techniki. Szkolnym koordynatorem  projektu została Pani Dominika Miaz.
 W ramach tego projektu w tegorocznych czwartych  klasach na lekcjach matematyki, plastyki, przyrody, techniki i informatyki zostanie zrealizowany moduł “Tajemnice zielonych dachów”.

Sprwadź jakość powietrza

czwartek, 8 marca 2018