Gimnazjum » Sklepik szkolny » Bezpieczeństwo i higiena pracy w sklepiku szkolnym

Bezpieczeństwo i higiena pracy w sklepiku szkolnym

W dniu 17 października uczniowie klasy II c gimnazjum gościli Panią Roksanę Kalinowską, ze Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Legionowie, która zapoznała uczniów z podstawowymi zasadami BHP, niezbędnymi przy pracy w sklepiku szkolnym. Uczniowie w skupieniu słuchali zaleceń Pani Roksany odnośnie mycia rąk, ich kontaktu z żywnością czy podstawowych zasad obchodzenia się z produktami spożywczymi. Niezmiernie ważne jest, aby uczniowie stosowali te zasady w swojej codziennej pracy w sklepiku.

Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna jest naszym partnerem zewnętrznym przy realizacji projektu "Sklepik Szkolny - nasz mały biznes".

Joanna Szydziak

Marta Mazur

Nowe numery rachunków bankowych ZSP2 od stycznia 2019 roku

wtorek, 11 czerwca 2019

Główny księgowy ZSP2 w Legionowie informuje, iż od stycznia 2019 roku zmianie ulegają rachunki bankowe ZSP2.

Budżet (wpłaty za duplikaty legitymacji, duplikaty świadectw, wpłaty za przedszkole - zarówno pobyt jak i żywienie; wpłaty za przygotowanie posiłków w stołówce szkolnej-nauczyciele):

Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych (spłaty pożyczek z ZFŚS):

Główny księgowy

Monika Pietrak

DYSLEKSCJA

sobota, 16 marca 2019
Ogarnij Inżynierię

czwartek, 8 listopada 2018
We wrześniu nasza szkoła przystąpiła do projektu “Ogarnij Inżynierię” realizowanego przez Fundację Katalyst Engineering. Jest to bezpłatny, innowacyjny program edukacyjny, który łączy inżynierię, technologię druku 3D z wiedzą z przyrody, matematyki, informatyki i techniki. Szkolnym koordynatorem  projektu została Pani Dominika Miaz.
 W ramach tego projektu w tegorocznych czwartych  klasach na lekcjach matematyki, plastyki, przyrody, techniki i informatyki zostanie zrealizowany moduł “Tajemnice zielonych dachów”.

Sprwadź jakość powietrza

czwartek, 8 marca 2018

piątek, 15 stycznia 2016
Szkoła Przyjazna Bezpieczeństwu

poniedziałek, 21 grudnia 2015

Centrum Rozwoju Lokalnego kontynuując swoją misję edukacyjną w tak ważnym obszarze jak bezpieczeństwo, we współpracy z Komendą Powiatową Policji w Zawierciu przygotowało materiał filmowy zawierający 10 porad dotyczących bezpieczeństwa dzieci podczas zimowego wypoczynku. Zachęcamy rodziców do zapoznania się z poniższym materiałem filmowym przed nadchodzącymi feriami zimowymi.