Gimnazjum » Aktualności » 2012/2013 » Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej

Dnia 14 marca 2013r w Zespole Szkół nr 3 w Legionowie odbyły się eliminacje na szczeblu powiatowym do  Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega Pożarom".

Naszą szkołę reprezentowali gimnazjaliści z klasy 1A, Dawid Odachowski i Kamil Otowski.

Po trudnych i wyczerpujących zmaganiach, obejmujących odpowiedzi na pytania (testowe i ustne) z zakresu m.in. przepisów, sprzętu gaśniczego i zabezpieczeń przeciwpożarowych Kamil Otowski zajął zaszczytne III miejsce.

Kamilowi i Dawidowi dziękujemy za wysiłek i godne reprezentowanie naszej szkoły.

Ewa Kamińska

Oferta pracy

wtorek, 8 maja 2018
Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 2 w Legionowie ul. Jagiellońska 67 zatrudni pracownika ze znajomością języka rosyjskiego w pełnym wymiarze (40 godzin tygodniowo). Praca od zaraz do końca zajęć dydaktycznych w roku szkolnym 2017/2018.
Oferty proszę przesyłać na adres: .
Bliższe informacje pod numerem telefonu 22 7742754 w. 28.

Dorota Kuchta, dyrektor ZSP 2

Sprwadź jakość powietrza

czwartek, 8 marca 2018

Sprwadź jakość powietrza

czwartek, 8 marca 2018

piątek, 15 stycznia 2016

Druk zwalniania uczniów z zajęć lekcyjnych

poniedziałek, 1 grudnia 2014
do pobrania plik.doc   plik.pdf
GIODO

czwartek, 13 listopada 2014

W roku szkolnym 2017/2018 nasza szkoła już po raz szósty bierze udział w Ogólnopolskim Programie Edukacyjnym „Twoje dane-Twoja sprawa" organizowanym przez Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych. Celem Programu jest poszerzenie oferty edukacyjnej o treści związane z ochroną danych osobowych i prawem do prywatności oraz kształtowanie świadomych i odpowiedzialnych postaw wśród uczniów.