Gimnazjum » Aktualności » 2012/2013 » Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej

Dnia 14 marca 2013r w Zespole Szkół nr 3 w Legionowie odbyły się eliminacje na szczeblu powiatowym do  Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega Pożarom".

Naszą szkołę reprezentowali gimnazjaliści z klasy 1A, Dawid Odachowski i Kamil Otowski.

Po trudnych i wyczerpujących zmaganiach, obejmujących odpowiedzi na pytania (testowe i ustne) z zakresu m.in. przepisów, sprzętu gaśniczego i zabezpieczeń przeciwpożarowych Kamil Otowski zajął zaszczytne III miejsce.

Kamilowi i Dawidowi dziękujemy za wysiłek i godne reprezentowanie naszej szkoły.

Ewa Kamińska

Uwaga świerzb

środa, 24 września 2014

W związku z potwierdzonym przypadkiem świerzbu bardzo prosimy o skontrolowanie skóry dzieci i członków rodziny. W przypadku znalezienia zmian prosimy o skonsultowanie się z lekarzem ( najlepiej dermatologiem). Zmiany mogą przypominać wysypkę, uczulenie lub ugryzienie komara i mogą pojawiać się na dłoniach, przedramieniu, brzuchu.

Informujemy, że pomieszczenia szkoły i przedszkola są na bieżąco dezynfekowane.

Wyprawka szkolna 2014/2015

poniedziałek, 16 czerwca 2014

Zasady

Wniosek