Gimnazjum » Aktualności » 2012/2013 » Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej

Dnia 14 marca 2013r w Zespole Szkół nr 3 w Legionowie odbyły się eliminacje na szczeblu powiatowym do  Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega Pożarom".

Naszą szkołę reprezentowali gimnazjaliści z klasy 1A, Dawid Odachowski i Kamil Otowski.

Po trudnych i wyczerpujących zmaganiach, obejmujących odpowiedzi na pytania (testowe i ustne) z zakresu m.in. przepisów, sprzętu gaśniczego i zabezpieczeń przeciwpożarowych Kamil Otowski zajął zaszczytne III miejsce.

Kamilowi i Dawidowi dziękujemy za wysiłek i godne reprezentowanie naszej szkoły.

Ewa Kamińska

Egzamin gimnazjalny 2014r

środa, 16 kwietnia 2014

Informacje o tegorocznym egzaminie gimnazjalnym

25 kwietnia uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 nie mają zajęć dydaktycznych.

"Mądre żywienie Zdrowe pokolenie"

środa, 9 kwietnia 2014
Mundurki dla uczniów z Rwandy

poniedziałek, 10 marca 2014
Rodziców i uczniów zapraszamy do wzięcia udziału w zbiórce mundurków dla uczniów z Rwandy.
W naszej szkole mundurki nie są  obowiązkowe,
więc wszyscy, którym zalegają w szafach, proszeni są o dostarczenie ich do sali 132 i 133.
Pallotyni prowadzący Adopcję serca, zawiozą je do Rwandy, gdzie wyposażona zostanie , jedna ze szkół dla ubogich dzieci.
Przynoście wszystkie, które macie, musimy zebrać  dużo.

opiekunki Adopcji Serca
Monika Banak
Hanna Kuźbik
Biblioteka szkolna zaprasza uczniów