Gimnazjum » Aktualności » 2012/2013 » Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej

Dnia 14 marca 2013r w Zespole Szkół nr 3 w Legionowie odbyły się eliminacje na szczeblu powiatowym do  Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega Pożarom".

Naszą szkołę reprezentowali gimnazjaliści z klasy 1A, Dawid Odachowski i Kamil Otowski.

Po trudnych i wyczerpujących zmaganiach, obejmujących odpowiedzi na pytania (testowe i ustne) z zakresu m.in. przepisów, sprzętu gaśniczego i zabezpieczeń przeciwpożarowych Kamil Otowski zajął zaszczytne III miejsce.

Kamilowi i Dawidowi dziękujemy za wysiłek i godne reprezentowanie naszej szkoły.

Ewa Kamińska

GIODO

wtorek, 28 października 2014
W roku szkolnym 2014/2015 nasza szkoła już po raz trzeci bierze udział w Ogólnopolskim Programie Edukacyjnym „Twoje dane-Twoja sprawa" organizowanym przez Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych. Celem Programu jest poszerzenie oferty edukacyjnej o treści związane z ochroną danych osobowych i prawem do prywatności oraz kształtowanie świadomych i odpowiedzialnych postaw wśród uczniów.
Etyka nie tylko dla smyka

poniedziałek, 27 października 2014
W roku szkolnym 2014/2015 nasza szkoła bierze udział w pilotażu projektu „Etyka nie tylko dla smyka" organizowanym przez Ośrodek Rozwoju Edukacji we współpracy z Centralnym Biurem Antykorupcyjnym.
Projekt ten ma na celu zwiększenie roli środowiska oświatowego w kształtowaniu postaw etyczno-moralnych uczniów, przygotowujących ich do współdziałania w budowaniu demokratycznego społeczeństwa.
Głosujcie na film - konkurs dla internautów!!

poniedziałek, 20 października 2014
  W dniu 30 września biliśmy  rekord Guinnessa w myciu zębów!!!

Zgłaszamy film z tej imprezy do konkursu!!!

tutaj znajdziesz link

ZAGŁOSUJ!!!

W dniach 22 - 28.10.2014 roku można głosować!!!

Zaproś do głosowania

rodzinę,

rodziny przyjaciół,

współpracowników

sąsiadów

każdego
"Bądź lekki jak balonik"- podziękowania

poniedziałek, 20 października 2014

Dziękuję gorąco wszystkim, którzy znaleźli dziś czas i byli z nami podczas uroczystości ślubowań, rajdu i pikniku.
Zimno? Jak mówił pan Wołodyjowski: "NIC TO!".
Tyle gorących serc ogrzewało dziś naszą szkołę, że aż miło było popatrzeć.
Dziękuję wychowawcom klas pierwszych SP2 i G5 za przygotowanie pięknych uroczystości.
Dziękuję Uczniom, Nauczycielom, Rodzicom, Gościom i licznym Legionowianom, którzy wzięli udział w rajdzie rowerowym i pikniku.
Gratuluję wszystkim wspaniałym artystom i organizatorom stoisk.
Szczególne podziękowania dla współorganizatorów imprezy - Urzędu Miasta Legionowo i MOK.
Wielkie ukłony kierujemy w stronę panów komendantów Ryszarda Gawkowskiego i jego zastępcy Adama Nadworskiego i Straży Miejskiej, która pilotowała rajd i do końca uczestniczyła w imprezie.
I... Muszę to napisać: po prostu razem robimy cuda.
MAMY MOC!!!!!!!
A teraz... gorąca herbatka z sokiem malinowym
Pozdrawiam, Dorota Kuchta

25 października 2014r.- Plenerowa Impreza Rowerowa