Gimnazjum » Aktualności » 2012/2013 » Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej

Dnia 14 marca 2013r w Zespole Szkół nr 3 w Legionowie odbyły się eliminacje na szczeblu powiatowym do  Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega Pożarom".

Naszą szkołę reprezentowali gimnazjaliści z klasy 1A, Dawid Odachowski i Kamil Otowski.

Po trudnych i wyczerpujących zmaganiach, obejmujących odpowiedzi na pytania (testowe i ustne) z zakresu m.in. przepisów, sprzętu gaśniczego i zabezpieczeń przeciwpożarowych Kamil Otowski zajął zaszczytne III miejsce.

Kamilowi i Dawidowi dziękujemy za wysiłek i godne reprezentowanie naszej szkoły.

Ewa Kamińska

Miś Ratownik

sobota, 14 stycznia 2017
25.Finał WOŚP

niedziela, 8 stycznia 2017

"Wiek świtu"-przeczytaj i oddaj głos

czwartek, 29 grudnia 2016
Szanowni Państwo,
Uczniowie klasy 2b gimnazjum wzięli udział w konkursie Ridero, napisali książkę i opublikowali ją. Ich miejsce zależy od Państwa głosów. Serdecznie zachęcam do przeczytania choćby wybranych opowiadań i oddania głosu na naszych uczniów. Tytuł ich dzieła to "Wiek świtu". Z góry dziękuję.

Marzanna Kozłowska

Bezpiecznie tu i tam

środa, 23 listopada 2016

Szanowni Rodzice!

Zapraszamy Rodziców uczniów Szkoły Podstawowej nr 2

do zarejestrowania się na platformie www.fundacja.orange.pl/kurs

Ulotka dla rodzica

Umowa o korzystaniu z internetu

piątek, 15 stycznia 2016

Druk zwalniania uczniów z zajęć lekcyjnych

poniedziałek, 1 grudnia 2014
do pobrania plik.doc   plik.pdf
WF z Klasą

wtorek, 18 listopada 2014
Zapraszamy na bloga

Szkoła z Klasą 2.0

poniedziałek, 17 listopada 2014

Szkoła z Klasą2.0

2015/2016 - otwórz swoją szkołę!

„Czytamy i odkrywamy”- 2014/2015

GIODO

czwartek, 13 listopada 2014

W roku szkolnym 2015/2016 nasza szkoła już po raz czwarty bierze udział w Ogólnopolskim Programie Edukacyjnym „Twoje dane-Twoja sprawa" organizowanym przez Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych. Celem Programu jest poszerzenie oferty edukacyjnej o treści związane z ochroną danych osobowych i prawem do prywatności oraz kształtowanie świadomych i odpowiedzialnych postaw wśród uczniów.