Zespół Szkolno - Przedszkolny Nr 2

fax: (0-22) 774-27-54

Laboratorium w pigułce

poniedziałek, 26 listopada 2018
Uczniowie to lubią najbardziej. Lubią oglądać doświadczenia - uważnie jak nasze przedszkolaki i jeszcze bardziej lubią doświadczenia robić samodzielnie. więcej
"Rok dla Niepodległej”- gala podsumowująca działania szkoły

piątek, 23 listopada 2018
W piątek, 23 listopada w Zespole Szkolno -  Przedszkolnym nr 2 odbyła się gala podsumowująca działania podjęte przez szkołę w ramach projektu "Rok dla Niepodległej”. więcej
Apel z okazji 100 lecia odzyskania niepodległości przez Polskę

wtorek, 20 listopada 2018

We wtorek, 20 listopada uczniowie naszej szkoły uczcili setną rocznicę Odzyskania Niepodległości przez Polskę. Podczas uroczystego apelu uhonorowano zwycięzców konkursów. Otrzymali oni dyplomy i nagrody.

Uczniowie klasy 6a i chór szkolny przedstawili patriotyczny program artystyczny. Uroczystość zakończył niezwykły pokaz mody z okresu dwudziestolecia międzywojennego. Stroje przygotowane przez uczniów i rodziców oraz sposób ich prezentacji był godzien europejskich wybiegów mody. Zabawa była wspaniała, toteż publiczność hojnie nagrodziła oklaskami wszystkich, którzy przyczynili się do zorganizowania tej wspaniałej uroczystości.

Marzanna Kozłowska
ZSEE w ZSP2

poniedziałek, 19 listopada 2018
13 października, pierwszy raz w Polsce obchodziliśmy  Międzynarodowy Dzień Bez Elektrośmieci. więcej
Zwycięstwo za 1907 kilogramów

środa, 14 listopada 2018
Nasza szkoła po raz kolejny przystąpiła do konkursu ,,Przysmak dzika". Cały październik uczniowie, nauczyciele i rodzice dzielnie zbierali dębowe  owoce.
Klasy prześcigały się w konkursie polegającym na uzbieraniu dużej ilości torebek z żołędziami. więcej

Godziny pracy sekretariatu

poniedziałek, 17 grudnia 2018

Zebrania z Rodzicami

środa, 12 grudnia 2018
Serdecznie zapraszamy na zebranie z rodzicami
18.12.2018r. wtorek

kl. I-III SP2   godz. 18.00

19.12.2018r. środa

kl.4-5 SP2 godz. 17.30

kl.6-8 i  G5 – godz.18.00

od godz. 18.00 do 20.00
DZIEŃ OTWARTY

Ogarnij Inżynierię

czwartek, 8 listopada 2018
We wrześniu nasza szkoła przystąpiła do projektu “Ogarnij Inżynierię” realizowanego przez Fundację Katalyst Engineering. Jest to bezpłatny, innowacyjny program edukacyjny, który łączy inżynierię, technologię druku 3D z wiedzą z przyrody, matematyki, informatyki i techniki. Szkolnym koordynatorem  projektu została Pani Dominika Miaz.
 W ramach tego projektu w tegorocznych czwartych  klasach na lekcjach matematyki, plastyki, przyrody, techniki i informatyki zostanie zrealizowany moduł “Tajemnice zielonych dachów”.

Sprwadź jakość powietrza

czwartek, 8 marca 2018

piątek, 15 stycznia 2016

Druk zwalniania uczniów z zajęć lekcyjnych

poniedziałek, 1 grudnia 2014
do pobrania plik.doc   plik.pdf
GIODO

czwartek, 13 listopada 2014

W roku szkolnym 2018/2019 nasza szkoła już po raz siódmy bierze udział w Ogólnopolskim Programie Edukacyjnym „Twoje dane-Twoja sprawa" organizowanym przez Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych. Celem Programu jest poszerzenie oferty edukacyjnej o treści związane z ochroną danych osobowych i prawem do prywatności oraz kształtowanie świadomych i odpowiedzialnych postaw wśród uczniów.