Zespół Szkolno - Przedszkolny Nr 2

ul. Jagiellońska 67, 05-120 Legionowo

tel. (0-22) 774-27-54
fax: (0-22) 774-27-54

Oferta dla ósmoklasistów i gimnazjalistów

piątek, 15 marca 2019
15 marca br. uczniowie klas ósmych i trzecich gimnazjum uczestniczyli w spotkaniu z przedstawicieli Powiatowego Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Serocku. więcej
Zakończenie XIII edycji polskiej Międzynarodowego Konkursu Informatycznego Bóbr

piątek, 8 marca 2019
W piątek 8 marca 2019 roku w Auli Wydziału Matematyki i Informatyki UMK w Toruniu odbyło się uroczyste zakończenie XIII edycji polskiej, Międzynarodowego Konkursu Informatycznego Bóbr.
Dzień Kobiet

piątek, 8 marca 2019
Wszystkiego najlepszego życzy cała męska społeczność szkolna :) więcej
Konferencja wojewódzka „Komunikacja w przestrzeni publicznej i prywatnej”

wtorek, 26 lutego 2019

Szanowni Państwo,

28 lutego 2019 r. odbędzie się konferencja wojewódzka „Komunikacja w przestrzeni publicznej i prywatnej”,

konferencja rozpocznie się o godzinie 10:00 (rejestracja uczestników od godz. 9:00), a liczba miejsc jest ograniczona.

Zaproszeni prelegenci omówią m. in. komunikację na różnych etapach życia, istotę i typologię zjawiska mowy nienawiści, metodę porozumiewania się bez przemocy (wg Marshalla Rosenberga), komunikację w szkole, przestępczość z nienawiści i odpowiedzialność w odniesieniu do tych czynów, a także przedstawiona będzie oferta zajęć/ szkoleń/ warsztatów dedykowana szkołom i placówkom oświatowym przez Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli oraz Ośrodek Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów w Warszawie.

Starszy wizytator

Wydziału Wychowania i Kształcenia Specjalnego

-/-

Renata Karwat

Bezpłatne szkolenia

czwartek, 21 lutego 2019

Dyrektor  Zespołu Szkolno- Przedszkolnego nr 2 na prośbę Urzędu Miasta w Legionowie przekazuję następujące informacje.

Ruszył nabór na bezpłatne szkolenie w ramach projektu „Ja w internecie” w obszarach:

"Rodzic w internecie";

"Moje finanse i transakcje w sieci";

"Tworzę własną stronę internetową (blog)".

Szkolenia przeznaczone są dla mieszkańców Legionowa powyżej 25 roku życia.

Terminy szkoleń:

• Rodzic w Internecie - 04.03, 06.03, 07.03 - godz.: 16:30-20:30 - całość 12 godzin,
• Moje finanse i transakcje w sieci - 9 i 10.03 - godz.: 10:00-16:00 - całość 12 godzin,
• Tworzę własną stronę internetową (blog) - 27 i 28.04 - godz.: 10:00-16:00 - całość 12 godzin.

Planowane jest także uruchomienie kolejnych dwóch modułów szkoleń: „Mój biznes w sieci” i Działam w sieciach społecznościowych”, których terminy zostaną podane w najbliższym czasie.

Informacje i zapisy w Referacie Strategii i Funduszy Zewnętrznych Urzędu Miasta Legionowo tel. +48 22 766 40 73.

Oferta pracy

wtorek, 19 lutego 2019

Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 2 w Legionowie ul. Jagiellońska 67 zatrudni nauczyciela świetlicy posiadającego wykształcenie wyższe pedagogiczne (mile widziane polonistyczne).

Praca w wymiarze 1 etatu. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: sekretariat2@zsp2.legionowo.pl

Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 2 w Legionowie ul. Jagiellońska 67
zatrudni nauczyciela wspomagającego posiadającego kwalifikacje z zakresu pedagogiki specjalnej lub resocjalizacji.

Gimnazjalisto, ósmoklasisto -harmonogram rekrutacji 2019-2020

wtorek, 12 lutego 2019

Harmonogram rekrutacji dla kandydatów do oddziałów publicznych liceów, techników, szkół branżowych I stopnia, szkół dla dorosłych i szkół policealnych na rok szkolny 2019/2020

Kuratorium Oświaty informuje, że baza szkół ponadgimnazjalnych/ponadpodstawowych z terenu województwa mazowieckiego, które będą  rekrutować uczniów klas  pierwszych na rok szkolny 2019/2020 znajduje się na stronie Kuratorium Oświaty w Warszawie w zakładce Organ prowadzący- Rekrutacja do szkół

Baza szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych

Punkty informacyjne
po zakończeniu rekrutacji zasadniczej i rekrutacji uzupełniającej opublikowane będą informacje o wolnych miejscach w szkołach ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych.

Oferty

Giełda Szkół
Powiatu Legionowskiego

27 marca (środa) godz. 10.00-15.00
w Liceum Ogólnokształcącym nr 1

DYSLEKSCJA

sobota, 16 marca 2019
Ogarnij Inżynierię

czwartek, 8 listopada 2018
We wrześniu nasza szkoła przystąpiła do projektu “Ogarnij Inżynierię” realizowanego przez Fundację Katalyst Engineering. Jest to bezpłatny, innowacyjny program edukacyjny, który łączy inżynierię, technologię druku 3D z wiedzą z przyrody, matematyki, informatyki i techniki. Szkolnym koordynatorem  projektu została Pani Dominika Miaz.
 W ramach tego projektu w tegorocznych czwartych  klasach na lekcjach matematyki, plastyki, przyrody, techniki i informatyki zostanie zrealizowany moduł “Tajemnice zielonych dachów”.

Sprwadź jakość powietrza

czwartek, 8 marca 2018

piątek, 15 stycznia 2016

Druk zwalniania uczniów z zajęć lekcyjnych

poniedziałek, 1 grudnia 2014
do pobrania plik.doc   plik.pdf
GIODO

czwartek, 13 listopada 2014

W roku szkolnym 2018/2019 nasza szkoła już po raz siódmy bierze udział w Ogólnopolskim Programie Edukacyjnym „Twoje dane-Twoja sprawa" organizowanym przez Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych. Celem Programu jest poszerzenie oferty edukacyjnej o treści związane z ochroną danych osobowych i prawem do prywatności oraz kształtowanie świadomych i odpowiedzialnych postaw wśród uczniów.