Biblioteka » Relacje z wydarzeń » Rok szkolny 2015/2016 » Warsztaty „Książkowy recykling”

Warsztaty „Książkowy recykling”

Biblioteka szkolna we współpracy z Powiatową Instytucją Kultury w Legionowie w dniu 16  listopada 2015r. o godz. 10:00 w czytelni multimedialnej zorganizowała warsztaty  „Książkowy  recykling” połączone z aktywną wymianą doświadczeń.

Wzięli w nim udział nauczyciele-bibliotekarze ze szkół legionowskich i powiatu legionowskiego.Podczas spotkania uczestniczki pod czujnym okiem Pani Moniki
z Powiatowej Biblioteki Publicznej w Legionowie tworzyły motyle, kwiaty i inne cudeńka
z kart książek przeznaczonych na makulaturę.

Warsztatom towarzyszyła wymiana doświadczeń między innymi na temat: nowoczesnych rozwiązań przydatnych w pracy biblioteki szkolnej; rozwijania zainteresowań uczniów przez promocję i wspieranie czytelnictwa dzieci i młodzieży w ramach „Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa”; ewidencji darmowego podręcznika.

Zapraszamy do naszej galerii