Biblioteka » Relacje z wydarzeń » Rok szkolny 2015/2016 » SPOTKANIE Z PANEM JERZYM KRYSZAKIEM

SPOTKANIE Z PANEM JERZYM KRYSZAKIEM

Klasa 2c i 2d miała niecodzienne spotkanie z aktorem filmowym, teatralnym, dubbingowym i estradowym, Panem Jerzym Kryszakiem. Aktor obejrzał krótką prezentację o swoim dotychczasowym dorobku artystycznym, nie obyło się też bez wspaniałego czytania przez Gościa kilku wierszy i fragmentu  książki "Awantura o Basię". Klasa 2d zaprezentowała dla Gościa dwa tańce przygotowane na tę okazję.  Pan Jerzy Kryszak nawiązał z dziećmi szybki i przyjazny kontakt, co spowodowało że kolejka po autografy była bardzo długa.

Dziękujemy Panu Jerzemu za przybycie i niezapomniane spotkanie
z uczniami naszej szkoły. Najprawdopodobniej znów się niedługo spotkamy na licytacji 10 stycznia z okazji WOŚP.

Całe przedsięwzięcie zostało zrealizowane przy pomocy i wsparciu Pani Uli Jankowskiej i Dominiki Miaz z biblioteki, które mocno zaangażowały się
w przygotowania.

Koleżankom dziękują serdecznie Anka Kaca i Sylwia Niedzieska.