Biblioteka » Relacje z wydarzeń » Rok szkolny 2014/2015 » Pasowanie na czytelnika 2015

Pasowanie na czytelnika 2015

13 i 14 stycznia 2015r. w bibliotece odbyła się uroczystość pasowania na czytelnika uczniów klas pierwszych. Każdy pierwszak obiecał „ po książki sięgać z radością, bo czytanie daje wiedzę i jest wielką przyjemnością”

Część artystyczną uroczystości uświetnili uczniowie klasy 2B gimnazjum,  którzy pod kierunkiem wychowawczyni p. Hanny Kuźbik przygotowali inscenizację pt.: „Przychodnia baśniowców”. Dzieci dowiedziały się, że postacie bajkowe cierpią na bardzo niebezpieczną chorobę - „Nieczytelnictwo” i tylko czytelnicy mogą je uleczyć. Mamy nadzieję, że Pierwszaki zrobią wszystko, aby bohaterowie książek czuli się wyśmienicie!

Zapraszamy do naszej galerii!!!