Biblioteka » Relacje z wydarzeń » Rok szkolny 2013/2014 » Spotkanie autorskie z Anną Kacą

Spotkanie autorskie z Anną Kacą

31 stycznia 2014r. w bibliotece szkolnej odbyło się - w ramach koła literacko-plastycznego dla klas I i ogólnopolskiej akcji "Cała Polska czyta dzieciom" - spotkanie autorskie z Anną Kacą. Pisarka czytała dzieciom wiersze o porach roku, dniach tygodnia, "czarodziejskich słowach", numerach alarmowych, zagadki o zwierzętach, "zimowe zgadywanki" i wiele innych pięknych utworów. Każdy mógł stać się współautorem wiersza pt. "Burzliwa rymowanka". Dużo radości sprawili dzieciom ich rodzice, którzy włączyli się do wspólnej zabawy czytając teksty z podziałem na role.
Prawdziwą frajdą dla każdego było zdobycie autografu pisarki z imienną dedykacją.
Serdecznie dziękujemy pani Annie Kacy za te niezwykłe chwile.

Alicja Sitkowska-Warda