Walentynki

Z okazji Dnia św. Walentego - biblioteka szkolna we współpracy z samorządem szkolnym  zorganizowała walentynkową biblio- pocztę.

W imprezie uczestniczyła cała społeczność szkolna.  Ważną rolę w organizacji imprezy odegrali uczniowie z aktywu bibliotecznego i samorządu.: przygotowali plakaty reklamujące, wykonali skrzynki walentynkowe oraz zajęli się segregowaniem i roznoszeniem listów do poszczególnych klas. Doręczaniem zajmowali się walentynkowi listonosze - uczniowie z aktywu bibliotecznego i samorządu.

Wręczanie listów odbywało się w atmosferze pełnej radości i miłości. Walentynki wysyłano koleżankom, kolegom, nauczycielom, uczniom oraz pracownikom szkoły. Przy tej okazji obdarzano sympatią kogoś, komu coś zawdzięczamy, kto odgrywa ważną rolę w naszym życiu szkolnym.

Tego dnia wypożyczenie książki było premiowane drobnym upominkiem w postaci zakładki do książki oraz słodkiego co nieco - oczywiście w kształcie serca ! Bez wątpliwości bardzo zwiększyło to zainteresowanie książkami wypożyczonymi do domu.

14 LUTEGO – Dzień św. Walentego, dzień dobrych uczuć, obchodzony w naszej szkole cieszył się ogromnym powodzeniem.