Biblioteka » Relacje z wydarzeń » Rok szkolny 2009-2010 » Spotkanie z pisarką Panią Anną Kaca

Spotkanie z pisarką Panią Anną Kaca

W dniu 27.10.2009 r. uczniowie klasy 1c i 0 b w Miejskiej Bibliotece Publicznej - filii dziecięcej uczestniczyły w spotkaniu autorskim z pisarką dla dzieci Anną Kaca - mieszkanką naszego miasta. Pani Anna Kaca napisała trzy książeczki, znane pod wspólnym hasłem: „Wiersze bez przemocy". Ostatnio ukazała się kolejna jej książka pt.: „Ciuchcia talentów".
Autorka czytała swoje wiersze, a także bawiła się z dziećmi słowami i proponowała rozwiązywanie zagadek literackich, a na zakończenie spotkania - tradycyjnie- podpisywała swoje książki. Uczniowie naszej szkoły podziękowali pani Annie za urocze spotkanie, wręczając własnoręcznie wykonany bukiet jesiennych kwiatów i laurkę w kształcie serca.