Biblioteka » Relacje z wydarzeń » 2007/2008/2009 » Pasowanie na czytelnika

Pasowanie na czytelnika

23.01.2008r. tradycyjnym zwyczajem pod koniec pierwszego semestru nauki uczniowie pierwszych klas zostali uroczyście pasowani na czytelników biblioteki szkolnej. Uroczystość odbyła się w czytelni. Pierwszaki złożyły przysięgę na wierność książkom, poznały regulamin biblioteki, zasady wypożyczania książek, obejrzały także przedstawienie pod tytułem: „Jaś i Małgosia", które specjalnie dla nich przygotowała w Klubie Uczniowskim klasa 4a i dwie dziewczynki z klasy 3d pod kierunkiem pani Basi Bojar. Na zakończenie uroczystości uczniowie klas pierwszych otrzymali swoje karty biblioteczne wykonane przez p. Alicję Makuch i foldery informacyjne dla rodziców o zaletach głośnego czytania dzieciom.
Wszyscy znaleźli dla siebie interesującą książkę, a biblioteka zyskała 100 nowych czytelników!!! Oby udało się rozkochać ich w książkach!

Czego życzy Dzieciom, Rodzicom i sobie gospodarz imprezy

Urszula Jankowska