Biblioteka » Projekty czytelnicze » BZIK czytelniczy » Rok szkolny 2018-2019 » BZIK czytelniczy w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Legionowie

BZIK czytelniczy w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Legionowie

Na dzieci czekała pani Małgosia, która wprowadziła je w świat biblioteki . Uczniowie dowiedzieli się, jakie sa zasady obowiązujące w bibliotece, poznali działy książek, mieli też okazję swobodnie rozejrzeć się w tym magicznym miejscu i pooglądać, a niektórzy nawet poczytać wybrane książki. Dzieci poczuły na własnych dłoniach, jak czytają ludzie niewidomi. Uczniowie poznali drogę, jaką książka pokonuje, by stanąć na półce w bibliotece. Spotkanie było udane i ciekawe. Droga do biblioteki i z powrotem bardzo przyjemna z racji na piękną pogodę. Kolejne ,cykliczne spotkania odbędą się w II semestrze.

Dorota Mantur