Biblioteka » BZIK czytelniczy » Rok szkolny 2016-2017 » "Książki są fajne i kropka"

"Książki są fajne i kropka"

"Przecinek i kropka" to program  sieci Empik, który w tym roku postanowił wesprzeć biblioteki szkolne organizując konkurs  "Książki są fajne i kropka" . W akcji  mogły wziąć  udział   wszystkie szkoły podstawowe. Zadaniem uczestników było przesłanie  pracy konkursowej, której tematem przewodnim jest hasło „Książki są fajne i kropka”.

Biblioteka szkolna wspólnie z uczniami klasy 2b - klasy, która dokładnie wie o tym, że książki są fajne w ramach Tygodnia Czytania przystąpiła do akcji. Z pomocą Pana Marcina,  taty Alicji z klasy 2b w bibliotece szkolnej odbyła się sesja zdjęciowa z książką. Następnie ze zdjąć powstał plakat, który został przesłany na konkurs.

5 października, po weryfikacji zgłoszeń, uruchomiona zostanie aplikacja konkursowa. Każdy będzie mógł oddać jeden głos dziennie na naszą pracę, aż do 6 listopada.

Zdjęcia dzieci będzie również można obejrzeć w trakcie jednego z zebrań z rodzicami, podczas podsumowania Szkolnego Tygodnia Czytania.