Znajdujesz się w:
Biblioteka » Projekty czytelnicze » Mikołajkowe czytanie z mamą i tatą

Mikołajkowe czytanie z mamą i tatą

Codzienne czytanie dziecku jest obowiązkowym zadaniem dorosłych! Poprzez czytanie dziecku zaspokajamy jego potrzeby emocjonalne, znakomicie  wspieramy jego rozwój psychiczny, intelektualny i społeczny. Czytanie jest jedną  z najskuteczniejszych strategii wychowawczych, a przy tym przynosi dziecku ogromną radość  i pozostawia cudowne wspomnienia. Mając to na uwadze biblioteka szkolna zaproponowała wielkie rodzinne czytanie spotkania  w ramach projektu  „Mikołajkowe czytanie z mama i tatą”. W grudniu chętni rodzice odwiedzali klasy  swoich dzieci i czytali fragmenty własnych lub wybranych w bibliotece książek związanych tematycznie ze świętami

i Mikołajem. Dzieci i dorośli przy tej okazji rozmawiali również o tradycjach związanych ze świętem Bożego Narodzenia. Dla Rodziców, dzieci  i dla nas, było to ciekawe przeżycie.

Pragniemy wszystkim podziękować za czas, który poświęcili naszym dzieciom. Dziękujemy rodzicom uczniów klas 0-3 - Paniom: Anecie Zielińskiej, Anecie Macudzie, Paulinie Olkowskiej, Katarzynie Lewickiej, Beacie  Puzia, Paulinie Stasiak, Małgorzacie Grin-Krawieckiej, Oldze Bolszo, Beacie Poreda, Annie Gabrysiak, Annie Armińskiej, Katarzynie Borowik, Paulinie Karpik, Elżbiecie Przybysz, Karolinie Staszewskiej, Urszuli Pietrzak, Lilianie Grala,  Annie Mąka, Annie Łogin, Emilii Sobiesiak, Monice Roickiej, Monice Jankowskiej, Karolinie Wojciechowskiej, Monice Sperzyńskiej, Sylwii Lewak-Jaśkowskiej, Agnieszce Wróblewskiej –Tumiel, Angelice Brodel, Ewelinie Dąbek, i Anecie Pawłowskiej, Paulinie Stasiak oraz Panom: Marcinowi Godlewskiemu, Stanisławowi Gołąbek Bogusławowi Hołubowicz, Sławomirowi Machnio, Sylwestrowi Bobowiczowi, Rafałowi Kozyra, Przemysławowi Romaniuk, Piotrowi Kapuścińskiemu, Januszowi Krucińskiemu.

Ogromne podziękowania kierujemy również do rodziców, którzy w ramach akcji odwiedzili dzieci w przedszkolu: Paniom  Marii Przyrowskiej (Bąbelki), Marzenie Kucińskiej (Bursztynki), Oldze Bolszo, Sylwii Lewak – Jaśkowskiej (Szafirki), Monice Kruszewskiej,  Barbarze Surlej, Marzannie Tlaga (Muszelki), Monice Nowakowskiej, Katarzynie Lewickiej (Perełki).

 

Jeszcze raz bardzo serdecznie dziękujemy i zapraszamy rodziców do częstszych spotkań
z książką.

 

Wychowawcy

oraz nauczyciele bibliotekarze Urszula Jankowska, Dominika Miaz