Biblioteka » Aktualności » Aktualności 2021/2022 » Biblioteczny Konkurs Fotograficzny „Książka = inspiracja”

Biblioteczny Konkurs Fotograficzny „Książka = inspiracja”

Zapraszamy serdecznie do udziałU w Bibliotecznym Konkursie Fotograficznym „Książka = inspiracja” Wystarczą aparat fotograficzny lub telefon komórkowy, książki i odrobina wyobraźni. Dobra zabawa gwarantowana!

ORGANIZATORZY:

Biblioteka szkolna ZSP 2 w Legionowie.

CELE:

1. Popularyzacja książki i czytelnictwa.
  2. Rozwijanie zainteresowań i możliwości twórczych.
  3. Zachęcanie do fotograficznych poszukiwań i rozwijania zmysłu obserwacji.

ZASADY KONKURSU :

1. Konkurs przeznaczony jest dla uczniów klas 1 – 3, 4 – 6 oraz 7 - 8 ZSP 2 w Legionowie.
  2. Uczniowie wykonują zdjęcie na temat – „Czytać można zawsze i wszędzie”.
  3. Czas trwania konkursu: 07.10.2021 –31.10.2021
  4. Każdy uczestnik może zgłosić do konkursu jedno zdjęcie wykonane w dowolnej przestrzeni.
  5. Zdjęcia muszą być zgodne z tematyką konkursu.
  6. Zdjęcia mogą być wykonane dowolnym urządzeniem rejestrującym: aparatem fotograficznym, telefonem komórkowym
  7. Zdjęcie należy wysyłać na adres biblioteki: biblioteka@zsp2.legionowo.pl, podając imię, nazwisko oraz klasę
  8. Zgłoszone prace będą wyeksponowane na wystawie pokonkursowej oraz na stronie internetowej biblioteki szkolnej i Facebook’u.

ZASADY ROZSTRZYGNIĘCIA KONKURSU:

1. Zgłoszone zdjęcia zostaną ocenione przez jury w składzie powołanym przez organizatora.
  2. Najlepsze prace zostaną nagrodzone. Jury zastrzega sobie prawo do przyznania wyróżnień.
  3. Organizator nie zwraca zgłoszonych prac
  4. Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na wykorzystanie danych osobowych uczestnika.