Uwaga Konkurs

Zapraszamy serdecznie do udziału w Bibliotecznym Konkursie Fotograficznym „Książka = inspiracja”. Wystarczą aparat lub telefon, książki i odrobina wyobraźni. Dobra zabawa gwarantowana!

Organizatorzy:

Biblioteka szkolna ZSP 2 w Legionowie.

Cele:

• Popularyzacja książki i czytelnictwa.
  • Rozwijanie zainteresowań i możliwości twórczych.
  • Zachęcanie do fotograficznych poszukiwań i rozwijania zmysłu obserwacji.

Zasady konkursu:

• Konkurs przeznaczony jest dla uczniów klas 1 - 3 oraz 4 – 6 ZSP 2 w Legionowie.
  • Uczniowie klas 1 – 3 wykonują zdjęcie budowli lub obrazka stworzonych z dostępnych w domu książek.
  • Uczniowie klas 4 – 6 wykonują zdjęcie na temat – „Czytać można zawsze i wszędzie”.
  • Czas trwania konkursu: 23.04.2021 –31.05.2021.
  • Każdy uczestnik może zgłosić do konkursu jedno zdjęcie wykonane w dowolnej przestrzeni.
  • Zdjęcia muszą być zgodne z tematyką konkursu.
  • Zdjęcia mogą być wykonane dowolnym urządzeniem rejestrującym: aparatem fotograficznym, telefonem komórkowym.
  • Zdjęcie należy wysłać wiadomością poprzez stronę biblioteki szkolnej Na Facebooku – https://www.facebook.com/Biblioteka-ZSP-2-w-Legionowie-106989201157098, podając imię i nazwisko oraz klasę.
  • Zgłoszone prace będą eksponowane na wystawie pokonkursowej oraz na stronie internetowej biblioteki szkolnej i FB.

Zasady rozstrzygnięcia konkursu:

• Zgłoszone zdjęcia zostaną ocenione przez jury w składzie powołanym przez organizatora.
  • Najlepsze prace zostaną nagrodzone.
  • Organizator nie zwraca zgłoszonych prac.
  • Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na wykorzystanie danych osobowych uczestnika.