Znajdujesz się w:
Biblioteka » Aktualności » 2017/2018 » „TAJEMNICZY ŚWIAT BAŚNIOBORU”

„TAJEMNICZY ŚWIAT BAŚNIOBORU”

Już po raz 18. w dniu 25.04.2018 r. odbył się finał Międzyszkolnego Konkursu Czytelniczego dla szkół podstawowych pod patronatem Prezydenta Miasta Legionowo. W tym roku uczniowie klas 4-7 zmagali się z kultową serią Brandona Mulla "Baśniobór". Uczestniczyło 8 zespołów, które zmagały się w 13 konkurencjach, a rywalizacja była naprawdę zacięta. Znajomość bohaterów książek, wydarzeń, magicznych stworzeń... Uczestnikom nic nie sprawiło większego kłopotu, a wykorzystanie nowych technologii i ciekawe wizualnie prezentowanie pytań sprawiło, że konkurs był przede wszystkim świetną zabawą.

I miejsce zajęła Szkoła Podstawowa nr 1, II miejsce przypadło reprezentantom Niepublicznej Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II, a na III stopniu podium stanęli uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 8. Nasi reprezentanci: Szymon Błaszczyk kl.4b, Michał Głuchowski kl.6b i Kacper Wojnarowski zajęli 4 miejsce. Różnice w punktacji były naprawdę niewielkie - gratulujemy wszystkim fanom (i wielkim znawcom) "Baśnioboru" !!!