Znajdujesz się w:
Biblioteka » Aktualności » 2012/2013 » Warsztaty teatralne - gimnazjum

Warsztaty teatralne - gimnazjum

W poniedziałek 17 czerwca uczniowie gimnazjum uczestniczyli w warsztatach teatralnych prowadzonych przez pana Waldemara Obłozę. Głównym tematem była groteska, czyli abstrakcyjne przedstawienie rzeczywistości. Podczas warsztatów przedstawialiśmy scenki teatralne. W jednej z nich główną rolę grał mój kolega z klasy Łukasz. Muszę przyznać, że w binoklach i z innymi gadżetami wyglądał ładnie. Podobnie, jak pozostali uczniowie biorący udział w scenkach- Olek, Marysia, Michał i Kuba, bardzo zaangażował się w odgrywaną rolę.

Pan Obłoza wszystkie informacje przedstawiał w sposób prosty, zrozumiały i wciągający. Uważam, że warsztaty były krótkie, ale treściwe. Bardzo podobają mi się takie lekcje. Dzięki nim, dużo się nauczyłem i poszerzyłem swoją wiedzę na temat teatru.

Piotr Cyckiewicz klasa 1a