Biblioteka » Aktualności » 2012/2013 » Finał XIII Miedzyszkolnego konkursu czytelniczego "Rodzina na wesoło"

Finał XIII Miedzyszkolnego konkursu czytelniczego "Rodzina na wesoło"

Finał
XIII MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU CZYTELNICZEGO
DLA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH
„Rodzina na wesoło"

24.04.2013r. odbył się finał XIII Międzyszkolnego Konkursu Czytelniczego pod patronatem Prezydenta Miasta Legionowo pt.: „Rodzina na wesoło".

W tym roku gospodarzem konkursu była Szkoła Podstawowa nr 4.

Obowiązywała znajomość 3 powieści współczesnych pisarzy dla dzieci:
1. Dynastia Miziołków -Joanna Olech
2. Mikołajek ma kłopoty - Sempe, Gościnny
3. Małomówny i rodzina - Małgorzata Musierowicz

W konkursie uczestniczyły 3 osobowe drużyny wybrane w etapie szkolnym konkursu z następujących szkół: SP nr 1, SP nr 2, SP nr 3, SP nr 4, SP nr 7, SP nr 8 oraz Niepublicznej Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II.

Gościem honorowym, a jednocześnie przewodniczącą jury była pani Anna Kaca - mieszkanka Legionowa - poetka, pisząca piękne wiersze dla dzieci.

Oto wyniki konkursu:

I miejsce - SP nr 2 !!!

II miejsce - SP nr 4

III miejsce -SP nr 8

Reprezentacja naszej szkoły- Julia Błaszczak kl.6c, Aniela Jakubowska kl.5d, Joanna Witczak kl.6c nie popełniła ani jednego błędu rozwiązując kolejne zadania. Gratulujemy!

Nagrody: piękne i cenne książki oraz dyplomy dla wszystkich uczestników konkursu ufundowane zostały przez Prezydenta Miasta Legionowo.

Urszula Jankowska