Znajdujesz się w:
6 latek w szkole » Aktualności » 2020/2021 » Świętowanie Nietypowych Dni

Świętowanie Nietypowych Dni

Zerówka szkolna bierze udział w różnych ogólnopolskich akcjach, typowych świętach
i innych atrakcyjnych wydarzeniach. Klasa 0a świętowała Dzień Chłopca, bo przecież każdy chłopiec w kasie jest bardzo ważny. Koleżanki wręczyły "panom" medale i prezenty, zaśpiewały "sto lat", a zamiast pracy w książkach było kino :) Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania w naszej klasie był bardzo wyjątkowy. Najpierw odwiedziły nas Panie z biblioteki szkolnej, a potem były wyświetlane bajki czytane przez naszych rodziców. To było piękne, bardzo miłe i wzruszające. Bardzo dużo naszych rodziców zaangażowało się i nagrało bajkę dla całej klasy. DZIĘKUJEMY!
W Dzień Kropki ubraliśmy się "w kropki" :) Oglądaliśmy film o dziewczynce Vashti
i wykonywaliśmy prace z kropkami. Przed nami jeszcze wiele innych ciekawych dni.
 
Wychowawczynie,
Agnieszka i Angelika

Komunikaty