Znajdujesz się w:
6 latek w szkole » Aktualności » 2019/2020 » Zajęcia komputerowe klasy 0b

Zajęcia komputerowe klasy 0b

04.03.2020 r. uczniowie klasy 0b uczestniczyli w zajęciach komputerowych zorganizowanych dzięki uprzejmości Pani Bogusławy Dytrych oraz uczniów klasy 4b. Celem tych zajęć było to, aby starsi uczniowie wcielając się w rolę nauczycieli pomogli młodszym uczniom w pracy na komputerze. Każde z dzieci otrzymało swojego własnego opiekuna i pod jego okiem wykonywało różne zadania na komputerze. Aby wykonać zadanie uczniowie musieli w miarę sprawnie posługiwać się myszką. Dla większości nie było to trudne zadanie. Dzieci ćwiczyły kolorowanie obrazków, układanie puzzli, wyszukiwanie różnic na obrazkach oraz dopasowywanie elementów. Wszyscy pracowali z wielkim zapałem i jak deklarują nie mogą się doczekać kolejnych tego typu zajęć!

Monika Staważ

Komunikaty