Znajdujesz się w:
6 latek w szkole » Aktualności » 2019/2020 » Warsztaty zoologiczne w klasie 0b

Warsztaty zoologiczne w klasie 0b

Przeprowadził je dla nas Pan Michał Kotkiewicz z firmy Zwierzęta Dzieciom. Najpierw poznaliśmy, czym charakteryzują się ssaki, jak można je odróżnić od innych zwierząt oraz wymieniliśmy przykłady należące do tej grupy. W warsztatach udział brały zwierzęta takie jak: jeż afrykański, myszki, szczur, świnka morska, szynszyl, królik. Poznaliśmy wiele informacji o każdym z tych zwierząt, cennych wskazówek dotyczących hodowli oraz ciekawostek. Dowiedzieliśmy się także, co jedzą dane zwierzęta, jaki jest ich tryb życia oraz co lubią. Warsztaty poprzedziła również rozmowa dotycząca zachowania, postępowania ze zwierzętami oraz w ich obecności. Zdecydowanie ten dzień był był bardzo udany, co można zobaczyć na zdjęciach.
Patrycja Orankiewicz

Komunikaty