Znajdujesz się w:
6 latek w szkole » Aktualności » 2019/2020 » Teatr Katarynka w zerówkach szkolnych

Teatr Katarynka w zerówkach szkolnych

Przed świętami zerówki szkolne odwiedził Teatr Katarynka. Dzieci miały okazję uczestniczyć w musicalowej opowieści pt. "Bałwanek Tiko i Królowa Fruncja" o przyjacielskim i pomocnym bałwanku. Podczas tego spektaklu dzieci dowiedziały się, że lód bywa kruchy, jakie niesie to za sobą konsekwencje, oprócz tego poznały także wartość miłości, która potrafi stopić najbardziej zamarznięte serca. Ukazana została także rola przyjaźni oraz, że przyjaciele pomagają w potrzebie i jak ważne jest ciepło rodzinnego domu. Cały spektakl był interaktywny, wiec dzieci razem z aktorami śpiewały i uczyły się układów choreograficznych. Na koniec na dzieci czekała jeszcze jedna niespodzianka - święty Mikołaj, który wręczył im wspaniałe prezenty oraz z każdym z dzieci zrobił pamiątkowe zdjęcie.

Patrycja Orankiewicz

Komunikaty