Znajdujesz się w:
6 latek w szkole » Aktualności » 2019/2020 » Jesienny spacer zerówek

Jesienny spacer zerówek

Przyglądaliśmy się, jakie drogi, skrzyżowania są wokół szkoły oraz jakie znaki są w naszym pobliżu i co one oznaczają. Przechodziliśmy również obok naszego przedszkola, do którego część dzieci wcześniej uczęszczała. Wróciły, więc wspomnienia, opowieści o zabawie na placu zabaw, swoich grupach i ciociach. Dalsza część naszego spaceru związana była z aktywnością fizyczną oraz jesienią. Dzieci ćwiczyły na świeżym powietrzu na siłowni, która znajduje się przy naszej szkole. Oprócz tego obserwowaliśmy zmiany, które zachodzą w przyrodzie podczas jesieni. Dzieci zbierały różne dary jesieni, które później zabraliśmy do swoich klas.

Wychowawcy klas

Patrycja Orankiewicz

Monika Staważ

Angelika Nyrć

Milena Kędzierska

Komunikaty