Znajdujesz się w:
6 latek w szkole » Aktualności » 2019/2020 » Dzień Uśmiechu w zerówkach szkolnych

Dzień Uśmiechu w zerówkach szkolnych

Najpierw rozmawialiśmy o tym, co ten dzień oznacza i jak można go świętować. Następnie wykonaliśmy piękne medale ze znanymi nam emotikonkami. Wspólnie oglądaliśmy także ludzi z całego świata, jak się śmieją i radują. Aby naszym dzieciom także przysporzyć sporo uśmiechu przygladaliśmy się śmiesznym sytuacjom z życia zwierząt. To wywołało najwięcej emocji. Kolejnym wyzwaniem było wykonanie pracy plastycznej, czyli pięknego plakatu. Dzieci zdecydowanie dały popis swojej wyobraźni i dzięki temu powstały wspaniałe, kolorowe buźki, które można podziwiać przy szatni zerówek. Na koniec wykonaliśmy sobie zdjęcia w specjalnie przygotowanej ramce wraz z różnymi śmiesznym gadżetami do zdjęć.
Patrycja Orankiewicz

Komunikaty