Znajdujesz się w:
6 latek w szkole » Aktualności » 2019/2020 » Dzień Pluszowego Misia w klasie 0b

Dzień Pluszowego Misia w klasie 0b

Tego dnia odwiedziły nas wspaniałe nauczycielki ze szkolnej biblioteki, które przygotowały bardzo ciekawą lekcję dla naszych dzieci.
W tym dniu każde dziecko przyniosło do szkoły swojego ulubionego misia. Przywitałyśmy wraz z dziećmi wszystkie misie, poznaliśmy ich imiona a następnie bawiliśmy się przy misiowych przebojach. Obejrzeliśmy także prezentację multimedialną o znanych i lubianych misiach z dziecięcych bajek. Zawierała ona mnóstwo zagadek dotyczących tych bardzo znanych misiów, jak i tych mniej znanych naszym dzieciom, jak się okazało.  Na koniec wykonaliśmy pracę plastyczną - Misia. Uroczystość przebiegła w bardzo miłej i sympatycznej atmosferze.

Patrycja Orankiewicz

Komunikaty