Znajdujesz się w:
6 latek w szkole » Aktualności » 2018/2019 » Zajęcia prozdrowotne z okazji Światowego Dnia Mycia Rąk w klasach 0a i 0b

Zajęcia prozdrowotne z okazji Światowego Dnia Mycia Rąk w klasach 0a i 0b

Na początku października w klasach 0a i 0b zagościła Pani Justyna Kwiatkowska (nauczyciel przyrody) i przeprowadziła z dziećmi zajęcia prozdrowotne związane ze Światowym Dniem Mycia Rąk, który przypada 15 października. Podczas zajęć uczniowie dowiedzieli się jak prawidłowo i dokładnie myć ręce oraz jak używać żelu antybakteryjnego. W czasie warsztatów dzieci miały także okazję brać udział w kilku zabawach ruchowych przy muzyce oraz nauczyć się piosenek o myciu rąk. Na koniec wszyscy dostali dyplomy i słodki poczęstunek za aktywne uczestnictwo w zajęciach.

Magdalena Jankowska
Magdalena Angelika Nyrć
Zuzanna Sumiła

 

Komunikaty