Znajdujesz się w:
6 latek w szkole » Aktualności » 2018/2019 » Wycieczka klas "0" do Leśniczówki Paryż

Wycieczka klas "0" do Leśniczówki Paryż

Na powitanie wszystkie dzieci otrzymały poczęstunek w postaci regionalnych wypieków oraz herbatki. Następnie uczniowie brali udział w warsztatach, w których główną rolę odgrywał ziemniak, stemplując nim na kartkach oraz tworząc kolorowe stworki. Dzieci miały okazję samodzielnie ubić śmietanę, z której powstało smakowite masełko. Zerówkowicze uczestniczyli także w zajęciach przyrodniczych, które odbyły się na terenie lasu. W między czasie dzieci korzystały ze swobodnych zabaw na placu i dokarmiały miejscowe zwierzątka. Na koniec wszyscy posilili się kiełbaskami i ziemniakami z ogniska oraz spróbowali własnoręcznie zrobionego masła. Po wszystkich atrakcjach zmęczone, ale szczęśliwe dzieci wróciły do szkoły :):):)

Wychowawcy i opiekunowie

Komunikaty