Znajdujesz się w:
6 latek w szkole » Aktualności » 2018/2019 » Teleturniej "Kocham Cię Polsko"

Teleturniej "Kocham Cię Polsko"


Przedstawiciele uczniów zerówek przedszkolnych oraz szkolnych rywalizowali w trzech drużynach ukazując dużą wiedzę o swoim kraju. Zabawowa forma rywalizacji pozwoliła uczestnikom na dużo uśmiechu i radości, mimo iż nie zawsze konkurencja wydawała się łatwa. Nad wszystkim czuwało jury w składzie: wicedyrektor Grażyny Brzozowskiej, Elżbiety Foszner oraz Katarzyny Olszewskiej.
Na koniec zabawy każda drużyna otrzymała kotyliony, pamiątkę 100-lecia Narodowego Święta Odzyskania Niepodległości.
Dziękujemy uczniom za udział w teleturnieju, gratulujemy im wiedzy i zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

Agnieszka Lemankiewicz
Katarzyna Olszewska
Olga Skłodowska
Agnieszka Wójciga

Komunikaty