Znajdujesz się w:
6 latek w szkole » Aktualności » 2018/2019 » Święto Dziewczynek w 0c

Święto Dziewczynek w 0c


W Dniu Kobiet dziewczynki z klasy 0c miały niezwykle miły dzień :-) Z samego rana chłopcy obdarowali je własnoręcznie wykonanymi kwiatami oraz pięknymi kartkami okolicznościowymi, które przygotowali w domu. Młodzi mężczyźni wręczyli swoim koleżankom również słodkości i uroczyście zaśpiewali tradycyjne 100 lat. Wszyscy zgodni, że "bez dziewczyn strasznie nudno byłoby na świecie" cieszyli się swoją obecnością przy słodkim poczęstunku i muzyce.
Później nasze urocze kobietki świętowały jeszcze wspólnie z koleżankami z 0a i 0b. Było dynamicznie i bardzo wesoło :-) A w tym czasie chłopcy mogli wykonać jeszcze jedną, tym razem wspólną laurkę, bo obdarowywanie i bycie obdarowywanym jest super!

Wychowawcy kl. 0c

Komunikaty