Znajdujesz się w:
6 latek w szkole » Aktualności » 2018/2019 » Przyjazne spotkanie z okazji Dnia Pluszowego Misia w 0c

Przyjazne spotkanie z okazji Dnia Pluszowego Misia w 0c

Klasa 0c uznała, że takie święto jest zatem wspaniałą okazją, aby powiększyć grono przyjaciół. Postanowiliśmy zaprzyjaźnić się z grupą dzieci z Terapeutycznego Punktu Przedszkolnego IN-SENS w Legionowie.
Pierwsze spotkanie z nowymi kolegami odbyło się 27 listopada w naszej szkole. Mieliśmy przyjemność gościć czterech chłopców z ich nauczycielami, aby dzieci bliżej się poznały i razem pobawiły. Spotkanie odbyło się pod hasłem „Zabawy z misiami". Integrowaliśmy się poprzez wspólne zabawy muzyczno-ruchowe w towarzystwie misiów przyniesionych przez dzieci z ich domów oraz ilustracji misiów ze znanych bajek, gimnastykę z pluszakami, a także uwielbiane przez wszystkich zabawy z chustą animacyjną. Na koniec odbyły się zajęcia plastyczne, podczas których dzieci wykonały mięciutkie misie polarne, przypominające o zbliżającej się zimie.
Czas spędzony twórczo i radośnie upłynął jak zwykle szybko. Czekamy na kolejne wspólne spotkanie.

Dzieci i nauczyciele z klasy 0c

Komunikaty