Znajdujesz się w:
6 latek w szkole » Aktualności » 2018/2019 » Jasełka w zerówkach szkolnych

Jasełka w zerówkach szkolnych

Głównym celem tej uroczystości było wprowadzenie uczestników w radosną atmosferę Świąt Bożego Narodzenia. Przedstawienie było wyjątkowe. Mali aktorzy, we wspaniałych strojach prezentowali się doskonale. Dzieci przebrane w kostiumy postaci z Jasełek recytowały teksty i interpretowały w sposób aktorski swoje role. Sala wypełniona była aniołkami, które śpiewały kolędy, pastorałki i wspaniale recytowały przygotowane wierszyki, a także wykonywały układy taneczno - ruchowe. Do szopki przybyli też pastuszkowie oraz postacie z różnych stron świata, które przyniosły Dzieciątku dary. Całej tej uroczystości towarzyszyła przepiękna gama kolęd i pastorałek różnych wykonawców. Na koniec dzieci kolędowały wspólnie z rodzicami i złożyły im życzenia Bożonarodzeniowe. Wręczono upominki dla rodziców.
Od całej społeczności pedagogicznej raz jeszcze życzymy wszystkim WESOŁYCH ŚWIĄT :)

Komunikaty