Znajdujesz się w:
6 latek w szkole » Aktualności » 2018/2019 » 0c i walentynki z przyjaciółmi z IN-SENSu

0c i walentynki z przyjaciółmi z IN-SENSu


"Mam serduszko, małe serce,
patrz - jakie czerwone!
Kogo kocham, kogo lubię,
rzucę w jego stronę!"

Zabawa z zacytowaną piosenką była wspaniałym preludium to pozostałych aktywności integrujących dzieci z IN-SENSu i klasy 0c. Hity wśród kolejnych zabaw to: szukanie matematycznych połówek, wspólne karmienie misia serduszkami, drużynowe poszukiwanie ukrytych słodkości, taniec z balonem na gazecie. Nie zabrakło oczywiście zabawy plastycznej :-). Dzieci wspólnie wykonały plakaty z drzewami przyjaźni, stemplując im liście w kształcie serc.
Na pożegnanie każdy uczeń i wychowawca kl.0c otrzymał od naszych przyjaciół symboliczny balon w kształcie serca. Piękny, delikatny, a jednocześnie mogący łatwo odlecieć, gdy tylko opuściliśmy budynek... Balon przypominający o tym, że aby miłość i przyjaźń trwały, trzeba o nie odpowiednio dbać i ochraniać je przed niekorzystnymi wpływami.
To była piękna lekcja i wspaniała zabawa!

Komunikaty