Znajdujesz się w:
6 latek w szkole » Aktualności » 2018/2019 » 0c i przedszkolaki z In-Sensu poznają Zespół Downa

0c i przedszkolaki z In-Sensu poznają Zespół Downa

W czasie wizyty bawiliśmy się doskonale, a motywem przewodnim naszych aktywności były... kolorowe skarpetki :) Skarpetki do ćwiczenia refleksu, papierowe skarpety do ozdabiania, memory z kolorowymi skarpetami... W przerwach oczywiście ulubione zabawy muzyczno-ruchowe.
Nasze wyjście to nie tylko miło spędzony czas, ale również solidna porcja wiedzy dotyczącej Zespołu Downa (dzięki ciekawej prezentacji przygotowanej przez panią Asię i utrwaleniu wiadomości zdobytych poprzedniego dnia na zajęciach w szkole) oraz pozytywne doświadczenia w kontakcie z dziećmi mającymi o jeden chromosom więcej niż my. Różnorodność jest fajna :)
Uczniowie i wychowawcy kl.0c

Komunikaty