Znajdujesz się w:
6 latek w szkole » Aktualności » 2017/2018 » WYCIECZKA DO TELEWIZJI POLSKIEJ

WYCIECZKA DO TELEWIZJI POLSKIEJ

Już w autokarze panowała wspaniała atmosfera zaś oczekiwania na mile spędzony czas okazały się w zupełności uzasadnione. Po wejściu do gmachu telewizji zajął się nami przewodnik, który oprowadził nas po studiach telewizyjnych np. "Jaka to melodia", "Pytanie na śniadanie", "Dzień dobry Polsko" i pomieszczeniach reżyserskich. Przewodnik opowiadał nam kiedy i w jaki sposób są realizowane te programy, a także poznaliśmy anegdoty związane z pracą w telewizji. Największą atrakcją był pobyt w studiu olimpijskim (trwała wtedy olimpiada i studio pracowało pełną parą) i rozmowa z p. redaktorem Jackiem Kurowskim - prowadzącym.
Dziękuję Rodzicom, którzy uczestniczyli w wycieczce i pomagali w opiece nad dziećmi:))

Magdalena Jankowska

Komunikaty