Znajdujesz się w:
6 latek w szkole » Aktualności » 2017/2018 » Wizyta funkcjonariusza policji z CSP Legionowo

Wizyta funkcjonariusza policji z CSP Legionowo

Dnia 8 stycznia 2018 roku klasę 0b odwiedził policjant z Centrum Szkolenia Policji w Legionowie. Do udziału w lekcji zaprosiliśmy w ramach integracji szkolnej zaprzyjaźnioną z nami klasę 3f. Przeprowadzona została pogadanka oraz prezentacja na temat "Bezpiecznych ferii", czyli jak zachować się w sytuacjach zagrożenia oraz jak ich nie stwarzać. Dzieci obu klas bardzo aktywnie wzięły udział w zajęciach. Na koniec została przeczytana dzieciom książeczka, w ramach projektu "Cała Polska czyta dzieciom". Otrzymały plan lekcji, naklejki, kolorowanki i materiały dotyczące bezpieczeństwa. My również wręczyliśmy Panu policjantowi dyplom z podziękowaniem za wspaniale przeprowadzone zajęcia edukacyjne .
Zajęcia były poprowadzone bardzo ciekawie i różnorodnie, więc nie można było się nudzić. Życzymy sobie więcej takich zajęć.

Wychowawca 0b Dorota Huczko

Komunikaty