Znajdujesz się w:
6 latek w szkole » Aktualności » 2017/2018 » Różnice międzyludzkie, czyli udział klasy 0a w zajęciach pt."Dzieci świata" w Poczytalni

Różnice międzyludzkie, czyli udział klasy 0a w zajęciach pt."Dzieci świata" w Poczytalni

Tym razem tematem zajęć były "Dzieci świata". Uczniowie mieli okazję porozmawiać o różnicach między ludźmi mieszkającymi w różnych miejscach kuli ziemskiej. Zerówkowicze poznali gesty i słowa oznaczające powitania w innych krajach, a także mieli okazję pobawić się w afrykańską zabawę. Na koniec, na wyciętych z papieru dłoniach zilustrowali i napisali życzenia dla kolegów i koleżanek z różnych części świata. Zajęcia w bibliotece były bardzo wartościowym doświadczeniem, uczącym tolerancji i szacunku do innych ludzi oraz wrażliwości na problemy drugiego człowieka.
Wychowawca klasy 0a
Magdalena Jankowska

Komunikaty