Znajdujesz się w:
6 latek w szkole » Aktualności » 2017/2018 » Pasowanie na zerówkowicza

Pasowanie na zerówkowicza

Dzień 30 października pozostanie na długo w pamięci dzieci uczęszczających do zerówki szkolnej. Tego właśnie dnia odbyła się pierwsza ważna szkolna uroczystość - pasowanie na zerówkowicza.

W uroczystości brali udział rodzice zerówkowiczów, panie wychowawczynie oraz pani dyrektor.

Uroczystość rozpoczęła się od powitania gości i krótkiej części artystycznej, w której dzieci zaprezentowały swoje umiejętności - dając tym samym dowód, jak dużo już potrafią. Były więc piosenki, wierszyki i taniec. Po części artystycznej, dzieci złożyły ślubowanie. Następnie pani dyrektor Grażyna Brzozowska dokonała uroczystego pasowania każdego dziecka na zerówkowicza. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia każde dziecko otrzymało dyplom pasowania oraz mały upominek.

Wszystkim podobała się uroczystość i w niejednym oku pojawiły się łzy wzruszenia.

 

Wychowawczynie klas „0"

Komunikaty