Znajdujesz się w:
6 latek w szkole » Aktualności » 2017/2018 » KLASA 0A I OB NA KONKURSIE " ZDROWIE W BAJCE"

KLASA 0A I OB NA KONKURSIE " ZDROWIE W BAJCE"

21.02 klasa 0a i 0b brała udział w konkursie "Zdrowie w bajce - Czyste powietrze wokół nas" w Ratuszu, którego organizatorami byli Powiat Legionowski, Stacja Sanitarno - Epidemiologiczna w Legionowie oraz klasa IIIg Szkoły Podstawowej nr 7 w Legionowie. Specjalnie na tę okoliczność nauczycielki naszych klas 0a i 0b napisały scenariusz przedstawienia "Smogowy zawrót głowy". Dzieci wspaniale przygotowały się do swoich ról, nie czuły tremy dzięki temu występ możemy zaliczyć do udanych. Wszystkim się nasz występ podobał zarówno występującym jak i widzom. Dziękujemy uczniom za zaangażowanie:))

Magdalena Jankowska
Zuzanna Sumiła
Dorota Huczko

Komunikaty