Znajdujesz się w:
6 latek w szkole » Aktualności » 2014/2015 » Wizyta klasy 0A w Państwowej Straży Pożarnej

Wizyta klasy 0A w Państwowej Straży Pożarnej

Klasa 0a 28 maja wybrała się na wycieczkę do Państwowej Straży Pożarnej w Legionowie. Uczniowie mieli okazję poznać bliżej na czym polega praca strażaka. Dzieci z dużym zainteresowaniem oglądały nowoczesny sprzęt gaśniczo-ratunkowy, a także jego zastosowanie w codziennej pracy.

Serdecznie dziękujemy Pani Elżbiecie Przybysz (mamie Oli) za zorganizowanie takiej wspaniałej wycieczki.
Bardzo dziękujemy Panu Komendantowi Państwowej Straży Pożarnej w Legionowie oraz wszystkim strażakom za bardzo miłe i serdeczne przyjęcie, którzy z zaangażowaniem i przyjaznym uśmiechem udostępniali dzieciom swoją wiedzę i pokaz umiejętności.

Justyna Wróblewska

Komunikaty