Znajdujesz się w:
6 latek w szkole » Aktualności » 2013/2014 » Dzień Dziecka, Dzień Patrona, Dzień Sportu

Dzień Dziecka, Dzień Patrona, Dzień Sportu

Dnia 27 maja 2014r. w  Zespole Szkolno - Przedszkolnym nr 2 świętowaliśmy Dzień Dziecka, Dzień Patrona, Dzień Sportu oraz Piknik Rodzinny. Rada Rodziców ufundowała  dla uczniów atrakcje na szkolnym placu:  dmuchaną zjeżdżalnia, eksperymenty chemiczne, trampolinę- bungy.
Ustawiono stoisko z ciastem i napojami.  W sali gimnastycznej uczniowie pod kierunkiem Pani Uli Jankowskiej przedstawili prezentację dotyczącą życia i twórczości Patrona Szkoły Podstawowej nr 2 Kornela Makuszyńskiego.
Uczniowie klas I-III oglądali przedstawienie przygotowane przez klasę 2b oraz rodziców pod kierunkiem Pani Anny Kacy.

Przedszkolaki i klasy 0 świętowali Dzień Mamy, śpiewając piosenki.

Uczniowie z klas IV-VI i Gimnazjum nr 5 pod opieką wychowawców  udali się na rozgrywki sportowe na boisko Areny Legionowo.

To był dzień pełen radości, zgromadziło się bardzo dużo uczniów oraz rodziców.  Pogoda była wymarzona, słońce i bezchmurne niebo zachęcały do korzystania z przygotowanych atrakcji na terenie szkoły

Komunikaty