Znajdujesz się w:
6 latek w szkole » Aktualności » 2012/2013 » ,,Witajcie w naszej bajce,,…dzień Mamy i Taty w klasie O b

,,Witajcie w naszej bajce,,…dzień Mamy i Taty w klasie O b

Dnia 27 maja uczniowie klasy 0 b zaprosili swoich najukochańszych rodziców na przedstawienie z okazji "Dnia Mamy i Taty". Rodzice mogli podziwiać swoje pociechy w specjalnie przygotowanej na te święto bajce: "O małej żabce co nie słuchała rodziców". Dzieci w zabawny sposób opowiedziały i zaśpiewały o tym jak ważne jest słuchanie swoich rodziców.

Występy bardzo podobały się rodzicom czego dowodem były gromkie brawa i uśmiechnięte buzie wszystkich mam i tatusiów. Po występie młodzi aktorzy wręczyli swoim rodzicom własnoręcznie wykonane prezenty. Na zakończenie uczniowie odtańczyli wspaniałego walca.

Wszystkim Mamusiom i Tatusiom życzymy sto lat!!

Milena Rynkowska

Komunikaty